7-5 5 Cm Asetat Kutu (Yastıkta Yatan Bebek İçin)

6,00
7-5 5 Cm Asetat Kutu (Yastıkta Yatan Bebek İçin) Ürün Açıklaması 7-5 5 Cm Asetat Kutu (Yastıkta Yatan Bebek İçin)

Büyük Araba Sabun ve Kokulu Taş Kalıbı

62,95
Büyük Araba Sabun ve Kokulu Taş Kalıbı Ürün Açıklaması Büyük Araba Sabun ve Kokulu Taş Kalıbı 10×6 cm ölçülerindedir. Derinlik

Taş Kutular

Taş kutular çok eski zamanlardan beri lahitler özellikle popüler olmuştur, her biri benzersizdir ve ikincisini bulamayacağınızı söylemek güvenlidir. Her taşın kendine has rengi, deseni ve özel enerjisi vardır, bu nedenle onunla yapılan ürünler sahibinin hayatında büyük etki yaratabilir.

Hangi Türleri Vardır?

İki tür ürün vardır: Doğal ve yapay taştan yapılmıştır. Doğal kutular genellikle çok güzel, ağır ve çok pahalıdır. Akrilik taş bir alternatif olarak kabul edilir. Kalite düşüktür, ancak görünüm doğal taşla karşılaştırılabilir. Genellikle çok daha ucuzdurlar, ancak o kadar güzel değiller, bu yüzden bazı insanlar onları tercih ediyor.

Aralarındaki Fark Nedir?

Doğal taştan yapılan taş kutular genellikle değerli ve yarı değerli taşlar ve metal kaplamalarla birleştirilir, çünkü doğal taşla çalışmak çok zordur. Bu tür işlemler pahalıdır. Bugüne kadar kutuların yapıldığı birçok taş türü vardır. En popüler kehribar, malakit, jasper, akik… Ayrıca rhodonite, lapis lazuli ve serpantinitten yapılan ürünlerden daha az popüler değildir.

Doğal taştan yapılmış en ünlü kutu türlerine daha yakından bakalım:

  • Malakit çok gizemli bir yarı değerli taş olarak kabul edilir ve esas olarak Urallarda bulunur. Malakit kutusu lüks ve parlaktır ve bu taşın tüm harikalarını taşır. Tuhaflığı, çok ilginç bir doğal malakit desenine ve benzersiz bir renk taşmasına sahip olması gerçeğinde yatmaktadır
  • Kehribar Aslında kehribarın fosilleşmiş ağaç reçinesi olduğu düşünülmektedir. Kehribar bir kutu, en zorlu estetiği tatmin edecek çok ilginç bir dekoratif unsurdur. Amber kutuların birçok farklı türü, şekli ve boyutu vardır ve ek donanıma sahip olmaları önemlidir.
  • Yeşim en güçlü şifalı taşlardan biri olarak kabul edilir. Bu nedenle, bir yeşim kutunun sahibi üzerinde olumlu etkileri olabilir. Girift desenlere sahip yeşil renk, güzel tasarımlı ürünleri sevenlerin çoğuna hitap edecek. Kutunun şekli isteğe bağlıdır. Böylece herkes kendisine uygun olanı bulacaktır.
  • Akik kutular, eşmerkezli ve doğrusal katmanlar biçimindeki desenlerin yanı sıra çeşitli görünümlere sahiptir. Akik bir sağlık ve uzun ömür taşı olarak kabul edilir, bu nedenle yaşlı kadınlar için harika bir hediyedir.
  • Bobin Kutusu. Serpantin, çevredeki alanı negatif enerjilerden arındıran ve aynı zamanda insan potansiyelinin gelişmesine katkıda bulunan bir taş olarak kabul edilir. Bazı insanlar hala evdeki gerçek bobinlerin evlerini kötü güçlerden koruyabileceğine inanıyor. Yılanlı Kutular zengin yeşil tonlarda geliyor ve çeşitli şekil ve boyutlarda geliyor, bu da onları çok zevkli gösteriyor.
  • Lapis lazuli kutusu, evdeki samimiyet ve huzurun simgesidir. Koyu mavi rengi ve beyaz benekli deseniyle bir kutu lapis lazuli, görsel olarak çok pahalı görünür ve organik olarak her iç mekana sığar.Lapis lazuli, sahibini besleyen çok güçlü bir enerjiye sahiptir.

Avantajlar ve Dezavantajlar

Doğal taş ürünlerinin en önemli avantajlarından biri dayanıklı olmalarıdır. Doğal taştan üretilen ürünler onlarca yıl dayanacak, dışarıdan çürümeyecek ve nesilden nesile aktarılmayacaktır. Eksikliklerden bahsetmişken, çoğu ondan uzak ve hiç de değil. Dezavantajı çok fazla ağırlıktır, ancak bu ürünlerin gerçek uzmanları için bu tür nüanslar önemli değildir.

Kutu ağırlıklı olarak yarı değerli taşlardan yapılmıştır. Yarı değerli taşlar doğada çok yaygın olan taşlardır ve bu nedenle çok az değer taşırlar. Bunlar kuyumculuk endüstrisinde yaygın olarak kullanılan mineralleri içerir.

Akik, kuvars, krizolit, ametist, akuamarin, topaz, malakit, yeşim taşı, kehribar. Bir mücevher kutusu mücevher çok daha değerlidir. Bu tür eşyaların güzelliğini ve zarafetini gerçek değerinde takdir eden gerçek meraklılar için tasarlanmıştır. Bu tür taşlar zümrüt, yakut, safir ve alexandrite içerir, ancak bu tür ürünler çok daha nadirdir, çünkü bunlar sıradan taş ürünleri uzmanları için tasarlanmamıştır.