Bebek Pembe Sabun Bazı 1 Kg

117,42
Bebek Pembe Sabun Bazı 1 Kg Ürün Açıklaması Bebek Pembe Sabun Bazı 1 Kg Kargo Süreci: Hafta içi 15.00’a kadar

Çikolata Sabun ve Kokulu Taş Esansı 30 Ml

53,80
Çikolata Sabun ve Kokulu Taş Esansı 30 Ml Ürün Açıklaması Çikolata Sabun ve Kokulu Taş Esansı 30 Ml, kalıcılığı yüksek

Çörek Otu Sabunu

0,00
Çörek Otu Sabunu Ürün Açıklaması Çörek Otu Sabunu Kargo Süreci: Hafta içi 15.00’a kadar verdiğiniz siparişler aynı gün işleme alınır.

Elma Sabun ve Kokulu Taş Esansı 30 Ml

39,00
Elma Sabun ve Kokulu Taş Esansı 30 Ml Ürün Açıklaması Elma Sabun ve Kokulu Taş Esansı 30 Ml Kargo Süreci:

Kraft Renkli Sabun Kutusu 8-8-3 Cm Ölçülerinde – 24 Adet

51,11
Kraft Renkli Sabun Kutusu 8-8-3 Cm Ölçülerinde – 24 Adet Ürün Açıklaması Kraft Renkli Sabun Kutusu 8-8-3 Cm Ölçülerinde ürünümüz

Okyanus Sabun Kokulu Taş ve Mum Esansı

45,61
Okyanus Sabun Kokulu Taş ve Mum Esansı Ürün Açıklaması Okyanus Sabun Kokulu Taş ve Mum Esansı Kargo Süreci: Hafta içi

Portakal Sabun Mum ve Kokulu Taş Esansı 30 Ml

43,82
Portakal Sabun Mum ve Kokulu Taş Esansı 30 Ml Ürün Açıklaması Portakal Sabun Mum ve Kokulu Taş Esansı 30 Ml

Şeffaf Sabun Bazı (1 Kg)

152,99
Şeffaf Sabun Bazı (1 Kg) Ürün Açıklaması Şeffaf Sabun Bazı (1 Kg) Kargo Süreci: Hafta içi 15.00’a kadar verdiğiniz siparişler

Toptan Eriyebilir Sabun Bazı (10 Kg)

1.276,94
Toptan Eriyebilir Sabun Bazı (10 Kg) Ürün Açıklaması Toptan Eriyebilir Sabun Bazı (10 Kg) Kargo Süreci: Hafta içi 15.00’a kadar

Toptan Sabun Bazı (50 Kg)

6.067,00
Toptan Sabun Bazı (50 Kg) Ürün Açıklaması Toptan Sabun Bazı (50 Kg) Kargo Süreci: Hafta içi 15.00’a kadar verdiğiniz siparişler

Uyuyan Bebek Model2 Sabun Kalıbı ve Kokulu Taş KalıbI

80,15
Uyuyan Bebek Model2 Sabun Kalıbı ve Kokulu Taş KalıbI Ürün Açıklaması Uyuyan Bebek Model2 Sabun Kalıbı ve Kokulu Taş KalıbI

Sabunlar

Sabunlar talep her geçen gün artıyor. Zamanla günlük hayatımızın önemli bir parçası haline gelen sabun doğal olarak el yapımıdır ve içerdiği vitaminler sayesinde birçok faydası vardır. Sabunun cilt, saç ve alerjiye iyi geldiği bilimsel kanıtlarla kanıtlanmıştır.

Doğal bitkilerden yapılan sabunlar birçok vitamin ve mineral içerir. Kadınlar için güzellik sahnesinin 1 numarası haline gelen sabun, uygun fiyatıyla da kullanıcılara hitap ediyor. Sabunun kanıtlanmış hiçbir yan etkisi yoktur. Kozmetik yerine sabun tercih edilmeye başlandı. Sabunlar ucuzdur, insanların ekonomisine katkıda bulunur, cilt ve saç sağlığına olan faydalarıyla bilinir.

Sabun türleri

Cilde hiçbir yan etkisi olmayan ve içerdikleri karışımlar sayesinde faydaları daha fazla olan sabunlar, cilt sağlığına önem veren birçok kişinin ilk tercihi oluyor. Cilt tipinize ve endişelerinize göre seçebileceğiniz birçok sabun çeşidi vardır. Sabun çeşitleri arasında batum sabunu, hatai defne sabunu, eşek sütü sabunu, keçi sütü sabunu, zeytinyağı sabunu, çörek otu sabunu, kekik sabunu ve lavanta sabunu yer alır.

Sabun, soğuk pres yöntemi kullanılarak yapılır. Oldukça karmaşık olan bu yöntemde sabuna ısıl işlem uygulanmaz. Bu, sabunda bulunan vitamin, mineral ve gliserinin tutulması anlamına gelir.

Sabun Ürünleri

Sabun el yapımıdır ve çok çeşitlidir. Cildinizin ve saçınızın sağlığından endişe ediyorsanız uygun fiyat ve kalite sabunu deneyin. Herkes kendi sağlığını düşünür ve bunun için farklı yollar dener. Sabun alabileceğiniz en sağlıklı ve en ekonomik üründür.

Sabun ürünleri arasında en çok tercih edilenler: Bitüm Sabunu, Hatay Defne Sabunu, Eşek Sütü Sabunu, Zeytinyağı Sabunu gözünüzün önünde beliriyor.

El yapımı sabunlarımız insanların günlük kullanımına oldukça uygundur. Saç ve vücut sağlığına pek çok faydası bulunan sabun ürünlerimiz egzamadan akneye kadar pek çok cilt sorununa uygundur. Ek olarak, sabun ürünleri cildinizden ve saçınızdan kimyasalların çıkarılmasına yardımcı olabilir. El yapımı sabun ürünlerimizde ürün miktarı kullanılan botaniklere göre değişmektedir. Kısa teslim süresi ile hemen teslim edilebilen sabun türü, özenli paketleme ile hemen kullanılabilir.

Bıttım Sabunu

Bittim sabunu, Bittim ağacının yapraklarından yapılır ve her derde deva olarak kabul edilir. Bıttım Sabunu saç dökülmesini azaltır ve kepek oluşumunu engeller.

Hiçbir şampuanda bulunmayan vitaminler içeren Bitüm Sabun, 7-8 aylık kullanımda saçlarınızı mükemmel şekilde parlak, ipeksi, güçlü ve kepeksiz bırakacaktır. Kesin sonuç isteyenler Bıttım sabununu düzenli olarak kullanmalıdır. Şampuan olarak da kullanılabilen Bitümlü Sabun, kıvırcık saçların yumuşamasına da yardımcı olabiliyor. Saç derisine masaj yapılarak uygulanır. Soğuk sıkım bitümlü sabun el yapımı ve doğal olduğu için hiçbir yan etkisi yoktur.

Eşek Sütü Sabunu

Eşek Sütü Sabunu cilt bakım uzmanlarının tavsiye ettiği sabundur. Bileşimi anne sütüne benzer. Nemlendirme gücü ve hücre yenilenme işlevi cilde parlaklık verir. Eşek sütü sabunu %50 saf zeytinyağı, %33 eşek sütü, %17 meşe külü ve sodyumlu sudan oluşur. Eşek sütü sabunu cildi yeniler ve kırışıklıkları yok eder. Her yaş için uygundur.

Zeytinyağı Sabunu

Kastilya sabunu hiçbir kimyasal içermez. Normal sabunlar parabenler, kokular ve birçok kimyasal içerebilir. En çok tercih edilen sabun türü olan Kastilya sabunu mineraller ve K, E ve D vitaminleri açısından oldukça zengindir.

Kahve Çekirdeği Zeytinyağı Sabunu

Kahve Çekirdeği Zeytinyağlı Sabun, katkısız, 1. sınıf sızma zeytinyağından üretilmiştir ve saç, el, yüz ve vücut yıkamaya uygundur. Peeling etkisi cildinizi tahriş etmeden ihtiyacı olan bakımı sağlar. Cansız ve yıpranmış cilde canlılık vererek sıkı ve sıkı bir cilde yol açar.