Puana göre filtrele

kargo durumu

Konsept

Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.

Sabun Kutuları

Sabun kutuları, hediyeler ve günlük kullanım için önemli bir pazardır. Günümüzde genellikle DIY zanaat olarak yapılan sabunlar, kendine has tasarımları ve şık sunumları ile dekoratif öğeler arasında konumlanmaktadır. Zarafet dahil birçok önemli detay bulunmaktadır.

Yaptığınız sabunların göze hoş gelmesini, şıklık ve şıklık katmasını mı istiyorsunuz? Öyleyse hediyelik sabunluk fikirlerimize daha yakından bakmanızı öneririz. Bir sandık sadece bir sabun kutusu olarak düşünülmemelidir. Kutu şıklığı, ürün uyumluluğu, özel tasarım sabun kutusu baskıları ya da logolu kutular artık bu sektörün olmazsa olmazı. Kullanılan sabun kutusunun güzelliği ve sabunun kalitesi ürünün popülaritesini arttıran önemli faktörlerdir. Markanızla markalanan bir sabun kutusu, markanızı tanıtabilir ve sattığınız tüm sabunlarda adınızı anabilir.

Sabun Kutusu Çeşitleri

Sabun saklama kutuları genellikle plastikten yapılır. Bu tip kutular günlük hayatınızda ve seyahatlerinizde sabunlarınızı yanınızda taşımanız için tasarlanmıştır. Ancak hediyelik sabun kutuları için sunum ve görünüm ön plandadır. Sabun kutuları asetat, karton, kraft veya metalden yapılabilir. Bütçenize, sergilemek istediğiniz şıklığa ve sabununuzun tasarımına göre hangi kutunun size en uygun olduğuna karar vermelisiniz. Asetat ve kraft kutular genel olarak tek kullanımlık kutular iken metal ve karton kutular ise sabun kullanıldıktan sonra kullanılabilen kutulardır. Bu sayede hem sabun hem de hediyelik değeri elde etmiş olursunuz.

Kutu, sabunun şekline göre şekillendirilebilir. Örneğin yuvarlak bir sabunluk, yuvarlak sabunları sergilemenin şık bir yoludur. Kutunun kapağının açılma şekli de ihtiyaca göre değiştirilebilir. Farklı boyut ve şekillerde sabun kutuları yapabilirsiniz, her biri size özel olabilir.

Sabununuza hediye değeri ekleyin

Yüzlerce çeşit sabun vardır. Biberiyeden papatyaya, çilekten limona çok çeşitli aromalarda sabunlar var. Bazı sabunlar koku taşıyan maddeleri birebir taşırlar. Örneğin, biberiye katkılı sabun, yüzeyden bakıldığında biberiyenin dekoratif yerleşimini ortaya çıkaran şeffaf bir form haline getirilir. Şık tasarımlı bir kutuda paketlenmiş olan sabun, güzel bir hediye olur.

Evde alışveriş yapanlar, sabun odaklı markalar ya da tatile gelenlere farklı bir hediye seçeneği sunmak isteyen satıcılar, sabun kadar değeri kutuda bulduğu için sabunlarına özel bir hediye değeri katıyor ve daha çok kişiye hitap ediyor.

Sabun Kutuları ürünlerinde sabun nasıl kullanılır?

Metal kutu üzerinde değişiklik yaparak sabun kutunuzu eşsiz bir hediyeye dönüştürebilirsiniz. Bu kategorideki sabunlukların nazar ağacı desenli, sevimli hayvan desenli ve mandala desenli çeşitleri de bulunmaktadır. Çocuklarımı okula bıraktığımda sabunu sırt çantasındaki kutuya koyuyorum. Kapağı açılarak kullanımı kolay olan bu sabunluk her yaştan arkadaşınıza hediye edilebilir.

Sabun Kutuları Fiyat Aralığı Nedir?

Teneke sabun kutusundan çıkan bir ürünün ortalama fiyatı 32₺ ile 95₺ arasındadır. Bu teneke sabun kutularının fiyatı, satın alınan ürünün bitiş, kalite, renk ve ağırlık gibi özelliklerine göre değişmektedir.

Sabun Kutuları Ürünleri ve Sabun Fiyatları Nasıldır?

Metal sabunluk fiyatları kalitesine, işçiliğine ve kullanılan malzemeye göre değişmektedir. Metal sabun kutusu kalıplarının fiyatındaki dalgalanmalar toplu satış maliyetlerini etkileyebilir. Metal sabun kutusu hatıraları birçok şekil ve boyutta gelir. Bu sabun kutusu nesneleri kategoriye, desene, boyuta ve renge göre ayırt edilir. Metal sabun kutuları, görünümleri ve dayanıklılıkları bakımından benzersizdir. Sabun kutusu teneke fiyatları bu özellikleri yansıtır. Metal sabun kutusu, çeşitli işlevleri ve mükemmel dayanıklılığı ile karakterize edilir. Bu nitelikler metal sabunluk fiyatlarına da yansımaktadır.

Ne tür Sabun Kutularılar var?

Sabun Kutuları çeşitleri aşağıdaki gibidir.

  • Özelleştirilebilir baskılı metal sac sabunluk
  • Mandala temalı özel üretim metal sac sabunluk
  • Nazar Gözü Özel Üretim Metal Kutu
  • Metal kutulu kişiselleştirilebilir banyo sabunu
  • Özelleştirilebilir kiremit deseni temalı metal sabun kutuları