Sepetiniz

Paylaş Etiketle Kazan

Paylaş Etiketle Kazan kampanya ve etkinliğimiz sayesinde %10 indirim kuponu kazanabilirsiniz. Web sitemizden satın alacağınız / aldığınız ürünleri veya bu ürünlerimizle yaptığınız iş ve çalışmaları kendi sosyal medya hesabınızda paylaşarak indirim kuponu kazanabilirsiniz.

Youtube, Instagram veya Web blogunuzda paylaşın, bizi etiketleyin ve bildirim yapın. Biz de size %10 indirim kuponu gönderelim.

Paylaş – Etiketle – Bildir = Kazan

Şartlar

Paylaş Etiketle Kazan

Paylaş Etiketle Kazan kampanya ve etkinliğimizden faydalanabilmek için aşağıdaki şartlara uyulması gerekmektedir.

  • Paylaşımını yapacağınız ürünler mutlaka Malzemegross.com sitemizde mevcut olan, satın alınan veya alınabilecek ürünler olmalıdır.
  • Video paylaşımlarında kesinlikle farklı marka reklam veya tanıtımları yapılmamalıdır.
  • Paylaşım Youtube video açıklamalarında yapılıyorsa mutlaka https://www.malzemegross.com adresi yazılmalıdır ve #malzemegross etiketi kullanılmalıdır.
  • Instagram üzerinde yapılan paylaşımlarda mutlaka @malzemegross hesabımız etiketlenmeli ve #malzemegross etiketi açıklama kısmında yazılmalıdır.
  • Web site veya blogunuzda paylaşım yapıyorsanız https://www.malzemegross.com adresine do-follow link çıkışı yapılmalı, ürün detay sayfasına bağlantı verilmelidir.

Paylaşım yaptıktan sonra aşağıdaki paylaşım takip formumuzu doldurup, talebinizi bize iletmelisiniz. Ön değerlendirme sonrası hediye çeki / %10 indirim kuponu email olarak sizlere iletilecektir.

Paylaşımını Bize Bildir!


WhatsApp
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba,
Nasıl yarımcı olabiliriz?