8 Cm Bal Kabağı Silikon Kalip

91,07
8 Cm Bal Kabağı Silikon Kalip Ürün Açıklaması 8 Cm Bal Kabağı Silikon Kalip Silikon Kalıplar Hakkında Silikon Kalıp Nedir?

Ahşap Mum Fitili 15 cm 10 adet Sehpalı

56,49
Ahşap Mum Fitili 15 cm 10 adet Sehpalı Ürün Açıklaması Fitil boyu 15 cm olup eni 1,5 cm.dir. Yıllarıdır tedariğini

Ahşap Mum Fitili 15 cm 10 adet Sehpasız

80,69
Ahşap Mum Fitili 15 cm 10 adet Sehpasız Ürün Açıklaması Fitil boyu 15 cm olup eni 1,5 cm.dir. Yıllarıdır tedariğini

Ahşap Mum Fitili 7,5 cm 10 adet Sehpalı

55,14
Ahşap Mum Fitili 7,5 cm 10 adet Sehpalı Ürün Açıklaması Fitil boyu 7,5 cm olup eni 1,5 cm.dir. Yıllarıdır tedariğini

Ahşap Mum Fitili 7,5 cm 10 adet Sehpasız

52,59
Ahşap Mum Fitili 7,5 cm 10 adet Sehpasız Ürün Açıklaması Fitil boyu 7,5 cm olup eni 1,5 cm.dir. Yıllarıdır tedariğini

Jel mum 500 gr

104,38
Jel mum 500 gr Ürün Açıklaması Jel mum 500 gr Kargo Süreci: Hafta içi 15.00’a kadar verdiğiniz siparişler aynı gün

Kozalak Mum Silikon Kalıp

126,31
Kozalak Mum Silikon Kalıp Ürün Açıklaması Kozalak Mum Silikon Kalıp Silikon Kalıplar Hakkında Silikon Kalıp Nedir? Çeşitli malemeler ve süs,

Sert Mum Fitili 30’lu Paket (25 cm)

69,71
Sert Mum Fitili 30’lu Paket (25 cm) Ürün Açıklaması Sert Mum Fitili 30 lu Paket (25 cm), toplam 30 adet fitilden

Yuvarlak Puf Silikon Kalıp

144,09
Yuvarlak Puf Silikon Kalıp Ürün Açıklaması Yuvarlak Puf Silikon Kalıp Silikon Kalıplar Hakkında Silikon Kalıp Nedir? Çeşitli malemeler ve süs,

Mumluklar

Mumluklar, adından da anlaşılacağı gibi, mumlar için özel olarak yapılmış süslemelerdir ve aynı anda birden fazla mum tutabilirler. Mumlar, geçmişte elektrik var olmadan önce gaz lambaları gibi ürünlerle birlikte aydınlatma için en yaygın kullanılan malzemelerden biridir. Günümüzde aydınlatma işlevinin yanı sıra ev ve dış mekan dekorasyonunun vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir. Günümüzde kullanılan onlarca farklı renkte, kokuda, şekilde mum modeli ve mumluk modeli bulunmaktadır.

Mumluk modellerinin çeşitli önemli görevleri vardır. Bunlardan ilki yanan mumun eriyen kısmının yüzeye düşmesini engeller. Mumluk sayesinde mum sonuna kadar erir ve mumdan süzülen yağ, Mumluk haznesinde toplanır. Bir diğeri, çevrenizdeki dekora harika bir katkı olmasıdır.

İç Mekan Kullanımına Uygun Mumluk Modelleri

Mumluk modellerinin en çok kullanıldığı alanlardan biri de iç mekanlardır. Mumluklar evinizde, kafenizde, restoranınızda veya çeşitli iç mekanlarda dekorunuzu zenginleştirmek ve farklı bir hava katmak için kullanılabilir. Mumlukları en sık göreceğiniz yerlerden biri de evlerdir. Özellikle salon, banyo gibi evlerin koridorlarında mumluk kullanımı oldukça yaygındır. İç mekanlarda kullanılabilecek birçok mumluk çeşidi vardır. Farklı malzemelerden yapılmıştır ve farklı renk ve şekillerde mevcuttur.

Evde en çok kullanılan Mumluk modellerinden biri de gümüş Mumluk modelidir. Gümüş Mumluklar gösteriş yapmak isteyenlerin salonlarında bulunduracakları parçalardan biridir. Gümüş Mumluk modeli ile evinizin dekorunu tamamlayarak abartısız bir şıklığa kavuşabilirsiniz. Evde kullanılabilecek bir diğer model de cam mumluktur. Cam Mumluk her tür mobilya ile rahatlıkla kombinlenebilen bir modeldir. İster sportif ister daha klasik mobilyalara sahip olun, cam mumluklar ortamınızın havasını değiştirebilir.

Dış Mekan Kullanımına Uygun Mumluk Modelleri

Mumluk ev ürünleri sadece iç mekan kullanımı için değil, dış mekan kullanımı için de uygundur. İç mekanlarda kullanılabilen Mumluk modellerinin yanı sıra bahçe, balkon ve teraslarda kullanılabilen farklı malzemelerden üretilmiş Mumluk modelleri de bulunmaktadır. Fener Mumluk modelleri olduğu gibi dış mekanlarda da kullanılabilen Mumluk modelleri elbette vardır.

Özellikle balkon ve teras gibi alanlarda masa üstlerini veya size ayrılmış köşeleri hareketlendirmek için bu modeller kullanılabilir. Ayrıca mumlar bahçenin eşsiz dekorasyonunda tamamlayıcı bir ürün olarak da kullanılabilir. ahşap mumluk ya da ahşap mumluk modellerini kullanabilirsiniz. Ahşap ve ahşap mumluklar dış mekanlar için idealdir.

Mumluklarla dekorunuzu geliştirin

Mumluklar hayatımızın en önemli dekoratif parçalarından biridir. Yemek masasının olmazsa olmazlarından biridir. Mumluk modeli, çeşitli ürünlerle yemek masasının en popüler tamamlayıcı unsurudur. Romantik bir yemek masası için şık mumluklardan, doğum günü sofrası için eğlenceli ve renkli Mumluklara kadar hiç tereddüt etmezsiniz. Mumluklar farklı malzemelerden yapılır ve farklı renklerde gelir.

Mumluk Fiyatları

Mumluklar günlük hayatımızın olmazsa olmazlarından biridir. Evlerde, ofislerde, restoranlarda vb. yaygın olarak kullanılan Mumluklar önemli dekorasyon araçlarıdır. Mumluk fiyatları Mumluk malzemesine, boyutuna ve parça sayısına göre değişmektedir. Mumluk fiyatını belirleyen en önemli unsur şüphesiz Mumluk yapımında kullanılan malzemedir. Gümüş Mumluk ile ahşap Mumluk aynı fiyata satmak imkansızdır. Ancak özellikle bahçe, teras, balkon vb. mekanlarda kullanılan ferforje Mumluk modelleri ile seramik Mumluk modelleri farklı fiyatlara sahiptir.

Mumluklar Nasıl Temizlenir?

Yalnız başımıza kitap okurken, kahve içerken ya da müzik dinlerken mumlar çoğu zaman atmosferi değiştirmeye yardımcı olur. Mumluk kullanmak aslında hayatımızın bir parçasıdır. Çok kullandığımız mumlukların temizliği de bir o kadar önemli. Mumlukların temizliği ise mumluğun modeline göre değişiyor. Gümüş mumluk temizliği ile ahşap mumluk temizliği arasında büyük fark vardır. Mumlukları temizlemenin ilk adımı, kenarlarda birikmiş mum kalıntılarını çıkarmaktır.