Gösterilen sonuç sayısı: 4

11 cm Küçük Makas

14,03
11 cm Küçük Makas Ürün Açıklaması 11 cm Küçük Makas Kargo Süreci: Hafta içi 15.00’a kadar verdiğiniz siparişler aynı gün

Sentetik Kil Eko-Zemin Fırça

31,50
Sentetik Kil Eko-Zemin Fırça Ürün Açıklaması Sentetik Kil Eko-Zemin Fırça, Cadence fırçalar sentetik, doğal, sert bristle gibi farklı kıl karışımlarından

Sentetik Kıl Düz / Stroke Fırça – Tür: 2

21,05
Sentetik Kıl Düz / Stroke Fırça – Tür: 2 Ürün Açıklaması Sentetik Kıl Düz / Stroke Fırça Türü: 2 No.
Altın
Gümüş

Söz Nişan Makas Çelik

131,67
Söz Nişan Makas Çelik Ürün Açıklaması Söz Nişan Makas Çelik; Açılış,söz Nişan ve düğün merasimleriniz için kullanabileceğiniz şık bir ürün.

Kırtasiye Ofis Malzemeleri

İş veya okul hayatında profesyonel bir çalışma ile her zaman iyi sonuçlar alırsınız. Nedeni ise profesyonelliğin yaptığımız işe eksiksiz odaklanmamız gerektirmesidir. İşinizi yapım aşamasındayken, yaparken, bittiğinde en iyi sonucu alarak bitirmek istiyor olabilirsiniz. Bunun için detaylara dikkat etmeniz gerekir. Bir de ofisinizde bu işin gizli sahneden öne çıkmayan aktörleri vardır. Onlar hep ordalardır ancak fark edilmezler. Bununla birlikte işinizin sürükleyici bir tarzda devam etmesi onlara bağlıdır. Kırtasiye ofis malzemeleri bu püf noktadır işte. Kalem ve çeşitleri, klasör, kâğıt çeşitleri, zımba, delgeç, silgi, daksil, dosya, zarf açacağı, zarf çeşitleri, dosya rafı, kalem kutusu gibi ürünler masanızda mutlaka olmalıdır.

Kırtasiye Ofis Malzemeleri Nelerdir?

Öncelikle ofisinize geldiğinizde işinizi yapmak için kırtasiye malzemelerine ihtiyaç duyarsınız. Bunlardan biri ilk olarak kalemdir. Kalemler sizin yazma isteğinizi artırır. Bununla birlikte ellerinizi yormayacak kalitede olması gerekir. Ayrıca her iş için lazım olması gereken kalem farklı olabilir. Bunlar genellikle dolma kalem, tükenmez kalem, kurşun kalem, renkli kalemler vs. olabilir. Ardından kâğıtlarınız olmalıdır. Bunlar farklı boyutlarda (A4-A5 vs.) ve not kâğıtlarınız mutlaka bulunmalı. Ofiste ne şekilde çalışırsanız çalışın mutlaka arşiv ve dosyalama ihtiyacı hissedersiniz. Bunun için büyük, küçük, klasörlü tarzlarda dosyalar ihtiyacınız görür. Nedeniyse dağınık ortamın iş için müsait olmamasıdır. Ve evrak işlerinin olmazsa olmazı delgeç, zımba ve şeffaf dosyalar gibi malzemelerdir. Bunlar olmazsa düzgün bir dosya ve arşivleme olması nerdeyse imkansızdır.

Kalem çeşitleri için ayrı ayrı silgiler bulundurabilirseniz sizin için faydalı olur. Bunun nedeni ise farklı kalem türlerinin aynı silgilerle silinmemesidir. Çekmecenizde mutlaka farklı renklerde ve birkaç çeşit ebatta zarflarınız olsun. Bunlar en zor zamanda kurtarıcınız olacaktır. Bununla birlikte çalışma masasındaki düzensizliği gidermek için mutlaka kalem kutusu, notluk, dosya rafına ihtiyacınız var. Bir duvara asacağınız not tahtası da dağınıklığı alması için yeterli olabilir.

Kısaca eğer bir liste yapıp kırtasiyeden ofis kırtasiye ürünleri alacaksanız işinizin sabahtan akşama kadar olan kısmını gözden geçirin. Bundan sonra ne tür gereçler gerekiyor hepsini yazın.