Sepetiniz

Kargo Bilgisi

Malzemegross.com ailesi olarak ürünleri sipariş verdiğiniz an itibarıyla hazırlayıp, en kısa sürede kargoya vermeye çalışıyoruz.

Kargo ile ilgili soru ve takibini kargo takip numaranızla yapabilirsiniz. Talep etmeniz durumunda WhatsApp üzerinden de kargo takip numarası iletebiliyoruz.

WhatsApp Hattımız: +90 534 207 97 50

Kargo Teslim Süresi

Siparişleri genelde aynı gün veya 1 iş günü sonrası kargoya veriyoruz. Geri kalan süreç kargo ve adresinizin durumuna göre değişiklik gösterebiliyor. Genellikle bölge dağıtım koşullarına göre değişiklik gösterse de en geç 7 – 10 iş günü içinde ürünler elinizde olacaktır.

Kargo Süreci: Hafta içi 15.00’a kadar verdiğiniz siparişler aynı gün işleme alınır. 15.00 sonrası verilen siparişler ise bir sonraki gün işleme alınır. Siparişlerinizin kargoya verilme süresi ortalama 2 ila 3 iş günü içerisindedir.

Cumartesi – Pazar çıkışımız yoktur.
Hafta sonu gelen siparişler Pazartesi itibarıyla işleme alınırlar. Siparişler kargoya teslim edildikten sonra size ulaşma süresi mesafe, kargo transfer biriminin hızı, teslimat şubesinin çalışma durumu ve teslim adresinin konumu gibi etkenlere bağlı olarak değişmektedir. Genelde 5 ila 7 iş günü içerisinde siparişiniz elinize ulaşır.

Anlaşmalı Kargo Firmalarımız

Şu an için yalnızca mamalarda Yurtiçi Kargo, PTT AVM üzeri alımlarda PTT kargo, Trendyol Ürünlerinde TrendyolExpress ve diğer tüm ürünlerde ise MNG Kargo ile çalışmaktayız.

Kargo Ücretleri

Web sitemizde tek seferde yapılan alışverişlerde 500 TL ve üzeri tüm harcamalarda KARGO ÜCRETSİZ olarak sunulur. 500 TL’nin altındaki kargo taşıma ücretimiz için ise sabit ücret tarifesi uygulanmaktadır.

Kapıda Ödeme Ek Ücreti

Kapıda ödeme seçeneklerinde ise kargo firmaları ek ücret talep etmektedir. Bu hususta ise anlaşmalı olduğumuz MNG Kargo ile sabit kapıda ödeme ücreti 21,00 TL’dir. Yalnızca web sitemiz üzerinden alınan ve Mamalar ile kişiye özel ürünler haricindeki diğer ürünlerde kapıda ödeme hizmeti sunuyoruz.

100 TL üzeri ve 1000 TL altı siparişlerde kapıda ödeme seçeneği mevcuttur.

Teslimatla ilgili detaylar için “Teslimat Koşulları” sayfamızı inceleyebilirsiniz.


WhatsApp
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba,
Nasıl yarımcı olabiliriz?