Malzemegross.com ailesi olarak ürünleri sipariş verdiğiniz an itibarıyla hazırlayıp, en kısa sürede kargoya vermeye çalışıyoruz.

Kargo ile ilgili soru ve takibini kargo takip numaranızla yapabilirsiniz. Talep etmeniz durumunda WhatsApp üzerinden de kargo takip numarası iletebiliyoruz.

WhatsApp Hattımız: +90 534 207 97 50

Kargo Teslim Süresi

Siparişleri genelde aynı gün veya 1 iş günü sonrası kargoya veriyoruz. Geri kalan süreç kargo ve adresinizin durumuna göre değişiklik gösterebiliyor. Genellikle bölge dağıtım koşullarına göre değişiklik gösterse de en geç 7 – 10 iş günü içinde ürünler elinizde olacaktır.

Kargo Süreci: Hafta içi 15.00’a kadar verdiğiniz siparişler aynı gün işleme alınır. 15.00 sonrası verilen siparişler ise bir sonraki gün işleme alınır. Siparişlerinizin kargoya verilme süresi ortalama 2 ila 3 iş günü içerisindedir.

Cumartesi – Pazar çıkışımız yoktur.
Hafta sonu gelen siparişler Pazartesi itibarıyla işleme alınırlar. Siparişler kargoya teslim edildikten sonra size ulaşma süresi mesafe, kargo transfer biriminin hızı, teslimat şubesinin çalışma durumu ve teslim adresinin konumu gibi etkenlere bağlı olarak değişmektedir. Genelde 5 ila 7 iş günü içerisinde siparişiniz elinize ulaşır.

Kişiye Özel Ürünlerde Kargo Süresi

Kişiye özel hazırlanan ürünlerde kargo süresi standardın üzerindedir. 3 ila 7 iş günü bulabilmektedir kargolama süresi.

Anlaşmalı Kargo Firmalarımız

Şu an için yalnızca mamalarda Yurtiçi Kargo, PTT AVM üzeri alımlarda PTT kargo, Trendyol Ürünlerinde TrendyolExpress, Hepsiburada üzeri alımlarda HepsiJet ve diğer tüm platformlarda ise MNG Kargo ile çalışmaktayız. Web sitemizden alınan tüm ürünler MNG Kargo ile gönderilmektedir.

Kargo Ücretleri

Web sitemizde tek seferde yapılan alışverişlerde 760 TL ve üzeri tüm harcamalarda KARGO ÜCRETSİZ olarak sunulur. 760 TL’nin altındaki kargo taşıma ücretimiz için ise sabit ücret tarifesi uygulanmaktadır. Sipariş ödeme ekranında adres bilgisi girildikten sonra kargo ücreti görünmektedir.

Kapıda Ödeme Ek Ücreti

Kapıda ödeme seçeneklerinde ise kargo firmaları ek ücret talep etmektedir. Bu hususta ise anlaşmalı olduğumuz MNG Kargo ile sabit kapıda ödeme sözleşmesi gereği çalışmaktayız. Kapıda ödeme hizmet bedeli sipariş ödeme ekranında ödeme yöntemini “Kapıda Nakit Ödeme” seçeneğini seçtiğinizde görülmektedir.

Yalnızca web sitemiz üzerinden alınan ve Mamalar ile kişiye özel ürünler haricindeki diğer ürünlerde kapıda ödeme hizmeti sunuyoruz. Kişiye özel ürünlerde kapıda ödeme hizmetimiz bulunmuyor.

100 TL üzeri ve 1000 TL altı siparişlerde kapıda ödeme seçeneği mevcuttur.

Teslimatla ilgili detaylar için “Teslimat Koşulları” sayfamızı inceleyebilirsiniz.