Gösterilen sonuç sayısı: 10

Puana göre filtrele

kargo durumu

Konsept

8 Cm İp Püskül 100 Adet

90,00
8 Cm İp Püskül 100 Adet Ürün Açıklaması 8 Cm İp Püskül, 100 adet tek bir pakette gönderilmektedir. Renk Seçenekleri:

Buda Bebekleri 4Lü Set (Görmedim & Duymadım& Bilmiyorum & Düşünüyorum)

160,00
Buda Bebekleri 4Lü Set (Görmedim & Duymadım& Bilmiyorum & Düşünüyorum) Ürün Açıklaması Buda Bebekleri 4Lü Set (Görmedim & Duymadım& Bilmiyorum

Jüt İpi (Kendir İp) 100 Gr – 5 Adet

41,00
Jüt İpi (Kendir İp) 100 Gr – 5 Adet Ürün Açıklaması Jüt İpi (Kendir İp) 100 Gr, 5 adet gönderilmektedir.

Jüt İpi (Kendir İp) 100 Gr – Tekli

9,00
Jüt İpi (Kendir İp) 100 Gr – Tekli Ürün Açıklaması Jüt İpi (Kendir İp) 100 Gr, 1 adet gönderilmektedir. %100
-6%
Açık mavi
Beyaz
Fuşya
Natürel

Minik Deniz Yıldızı 100 lü Kutu

34,00
Minik Deniz Yıldızı 100 lü Kutu Ürün Açıklaması Minik Deniz Yıldızı 100 lü Kutu, 1 adet kutu gönderilmektedir. Bir kutu
-8%
Açık mavi
Beyaz
M. Fuşya
Natürel

Minik Deniz Yıldızı 100’lü Kutu (Toplu 50 Kutu)

1.650,00
Minik Deniz Yıldızı 100’lü Kutu (Toplu 50 Kutu) Ürün Açıklaması Minik Deniz Yıldızı 100’lü Kutu (Toplu 50 Kutu). Bir kutu

Oyun Kaşığı Kısa Sap (4’lü) 2 Set (8 Adet)

30,00
Oyun Kaşığı Kısa Sap (4’lü) 2 Set (8 Adet) Ürün Açıklaması Oyun Kaşığı Kısa Sap (4’lü) 2 set olarak toplam

Renkli Jüt İpi 100 Gr Ful Paket 6 Renk

90,00
Renkli Jüt İpi 100 Gr Ful Paket 6 Renk Ürün Açıklaması Renkli Jüt İpi 100 Gr Ful Paket 6 Renk
-5%
Beyaz
Bordo
Fuşya
Gri
Kırmızı
+11
Krem
Lacivert
Lila
Mavi
Mor
Pudra Pembe
Sarı
Siyah
Turuncu
Vizon
Yaprak Yeşil

Saten Kurdele 3.8 Cm

30,00
Saten Kurdele, 2 Cm çapında, 10 Metre uzunluğundadır.

Uyuyan Bebek Silikon Sabun Kalıbı

36,00
Uyuyan Bebek Silikon Sabun Kalıbı Ürün Açıklaması Uyuyan Bebek Silikon Sabun Kalıbı 5-3 Cm ölçülerindedir. Dayanıklı, esnek silikondan yapılmıştır. Uyuyan

Hobi Malzemeleri

Stres dolu bir hayat akışı içerisinde kişiler kendilerini rahatlatmak için bazı hobiler edinir. Seçtikleri hobiler belirli kriterlere göre farklılık gösterir. Bu çeşitlilik bu alanda üretilmekte olan hobi malzemeleri ile direkt ilişkilidir. Sürekli çeşitlenen bu malzemeler tercih edilen hobiye göre belirlenir. Bu uğraşlar sağlıktan psikolojiye kadar birçok alanda fayda sağlar. Bununla birlikte kişinin yaşamını derinden etkilemektedir. Bu nedenle mutlaka yapılması gereken bu uğraşlar için hangi malzemelerin seçileceği büyük önem içermektedir.

Hobi Malzemeleri Nedir?

Binlerce sanat dalı içerisinden tercih edilen hobi malzemeleri kullanım alanına bağlı olarak her türlü malzeme olabilir. Özellikle resim yapanlar veya takı tasarımı yapan kişiler tarafından tercih edilirler. Bununla birlikte hobi malzemeleri birçok dalda da yine kullanılmak üzere üretilen kaliteli ürünlerdir.

Hobi Malzeme Çeşitleri Nelerdir

Hobiler günümüzde oldukça büyük bir yere sahiptir. Kişilerin hayata karşı motive olmak adına sıklıkla başvurduğu uğraşlar halini almıştır. Bunların hiçbiri zorunluluk içermezler. Zaten bu yüzden uğraşması daha zevkli olan işlerdir. Bu hobiler farklı malzemeler kullanılarak yapılmaktadır. Hobi malzemeleri içerisinde yer almakta olan fırçalar, tuval, boyalar, ahşap görünümlü ürünler, yünler, gibi malzemeler en fazla tercih edilen ürünlerdendir.

Boyama kalemi, palet, kalem, silikon tabancası, ahşap ürünler, yapıştırıcılar, deri boyası gibi birçok ürün bunların arasında sayılabilir. Bununla birlikte akrilik boya, ahşap boyası, yağlı boya kalemleri, şövalye, cetvel setleri, makaslar ve bunun gibi yüzlerce ürüne ulaşabilmek için hobi malzemeleri satan yerlere uğramanız veya online satış sitelerinden almanız gerekir.

Hobi Malzemeleri Fiyatları

Uğraşı olarak da adlandırılan hobi için gereken malzemeler, yukarda da bahsettiğimiz yapacağınız işe göre farklılık gösterir. Bu malzemelerin fiyatı da bazı unsurlara göre değişir. Örneğin malzemenin kalitesi, büyüklüğü veya markası gibi birçok faktör maliyeti belirlemede etkilidir. Bununla birlikte hangi malzemenin işinizi göreceğine karar vermek için online sitelerde o malzeme için yapılan yorumlara göz atabilirsiniz. Çoğunlukla olumlu yorumlar almış bir malzeme için endişe duymanıza gerek yoktur. Farklı sitelerde fiyat kıyaslaması yapabilir ve kendinize en uygun malzemeyi satın alabilirsiniz. Ancak fiyatlara bakarken malzemelerin kalitesinden emin olmayı unutmayın.