Malzeme Gross Hobi ve Parti Malzemeleri Mağazası

HAKKINDA

Misyon ve Vizyonumuz

Hobi ve parti malzemeleri başta olmak üzere yaşam kalitemize olumlu etki eden ürünleri kolay ve uygun fiyata size ulaştırmayı amaçlıyoruz.

Malzeme Gross Yapımcısı

Malzemegross.com, Mevlüt Baki Tapan tarafından Hemen Tasarım sponsorluğunda tasarlanmıştır.

Malzeme Gross Intro
MALZEME GROSS MAĞAZASI

Tarihçe ve Hakkında

Hakkımızda resmi uzun bir yazı kaleme alabilirdik. Ancak biz, Malzeme Gross olarak daha kısa ve öz, samimi bir hakkımızda yazısı yazmayı uygun gördük.

Malzeme Gross olarak 29.10.2022’de ilk çalışmalarımıza başladık. Kasım 2022’de de resmi olarak şirketimiz faaliyete girdi. Çok uzun yıllardan bu yana farklı isim ve markalarla hobi malzemeleri toptan ve perakende satışı üzerine çalışıyoruz. Yeni ve dinamik yapısıyla Malzemegross.com da markalaşan değeri ve kendisine özgü yapısıyla hobi malzemeleri alanında bir dev olmayı amaçlıyor.

Siz değerli müşteri, tedarikçi ve bayilerimize en kaliteli ürünleri en hızlı ve uygun fiyata sunmayı amaçlamaktayız.

Web site alt yapımız “Hemen Tasarım Web Site Çözümleri” tarafından özelleştirilmiş WordPress içerik yönetim sistemidir. Teknik her türlü destek Hementasarim.com tarafından sağlanmaktadır.

Hakkımızda

Tarihçe

Malzeme Gross ilk olarak 2019 yılında Open Card alt yapısı ile kuruldu. Ancak ciddi bir atılım 2022 yılına kadar pek göstermedi. 2022 Ekim 29 tarihinde Hemen Tasarım Web Site Çözümleri ortaklığı yeniden şekillenerek Woocommerce alt yapısı ile yeniden farklı bir ara yüz ve konseptte hizmete açıldı. Tüm platformlardaki yerini almaya ve pazaryerlerindeki faaliyetlerine başladı. İlk satış ve tanıtım kampanyalarını Efsane Cuma kampanyaları ile yaptı.

Neden

Bizi Tercih Etmeli, Bizden Alışveriş Yapmalısınız?

Ya kardeşim piyasada hobi malzemeleri satan milyonlarca site var. Hatta bazıları sizden bile ucuz. Daha ne diye sizden alışveriş yapayım ki…” diyebilirsiniz. Ancak bizi tercih etme nedenleriniz aşağıda listelediklerimiz olmalı;

Biz, %100 güvenli ve 3D ödeme yöntemi ile ödemeleri kabul ediyoruz.Yalnızca kaliteli ve değeri ispatlanmış ürünleri sunuyoruz.7/24 destek sağlıyoruz. WhatsApp, Telegram, Email, Telefon gibi birçok iletişim kanalından bize ulaşabilir, Samsun ve Ankara depolarımızı ziyaret edebilirsiniz.Zamanında hizmet anlayışını benimsiyoruz. Ürünleri en hızlı ve güvenli biçimde size teslim edebilmek için çalışmalar yürütüyoruz.Memnuniyetiniz ve bize referans olmanız çok daha önemli. Bu yüzden ücretsiz kargo, ücretsiz ve bedelsiz iptal-iade olanakları sunuyoruz.Malzeme Gross kutu ve ambalajlarında tüm ürünleriniz size ulaşır. 3. taraf firmalardan gönderi almazsınız.Bir ürün alacağınızda bu yok, şu yok derdi yaşamazsınız. “Aradığın burada…” sloganıyla ihtiyaç duyduğunuz tüm hobi malzemelerini tedarik ediyoruz.
Bize

Nasıl Ulaşabilirsiniz?

En kısa ve hızlı yöntem WhatsApp. Neredeyse kullanmayan yok. Aynı hattan arayabilir, SMS de atabilirsiniz. Ben resmi yazışma severim derseniz email adreslerimiz de var. İlla resmi yazmak zorunda da değilsiniz. Olayı anlatsın yeter. Ben sizi görmek istiyorum derseniz merkezimiz Samsun Çarşamba, ikinci merkez ve depomuz Ankara, yönetim ve tanıtım merkezlerimiz İstanbul – Kocaeli. Bir çay içmeye bekleriz. Çay dedik diye kendinizi kısıtlamayın. Çok güzel Türk kahvesi de, 2’si 1 arada neskafe de ikram ederiz.

MALZEME GROSS HOBİ VE PARTİ MALZEMELERİ

ONLINE MAĞAZASI

2019
'dan bu yana
20000
Mutlu Müşteri
1250
Ürün Çeşiti
3
OFİS
21
EKİP ÇALIŞANI
18
PAZAR YERİNDE SATIŞ