Sepetiniz

Geri Ödeme ve İade Politikası

Garanti Şartları

Malzeme Gross çevrimiçi mağazamızda bulunan bütün ürünler aksi belirtilmedikçe üretici firma garantisi altındadır. Bir üründe garanti şartlarının geçerli olabilmesi için kargo tesliminde ürünün kontrol edilmesi gerekir. Herhangi bir hasar veya arıza görülürse kargo görevlisine mutlaka tutanak tutturulmalı ve akabinde ürün teslim alınmalıdır.

Garanti Kapsamı Dışı Haller

  • Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,
  • Ürünün deforme olması veya orijinal tasarım kutu / ambalaj halinin bozulması garanti kapsamı dışında değerlendirilmektedir.

Ürün İptal ve İade Şartları

Malzeme Gross (www.malzemegross.com) çevrimiçi mağazamızdan satın aldığınız ürünün hatalı çıkması durumunda teslimattan 7 gün geçmeden iptal iade hakkına sahipsiniz. Teslimattan en geç 7 gün içerisinde bize ulaşıp iptal talebinde bulunmanız gerekmektedir. Akabinde kargo şirketi, ürünü bize ulaştırdığında yenisi ile değişim sağlayacağız.

Sipariş edilen üründeki hata müşteri kullanımından kaynaklı olması durumunda ise iptal durumlarında iade ve değişim yapılmamaktadır. TC yasaları gereği ürün iade ve değişim şartları, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

İptal taleplerinizi mutlaka “İptal – İade” formu üzerinden bizlere iletmelisiniz. Satın almış olduğunuz ürünleri teslimattan itibaren 7 gün içerisinde bize bildirmeniz gerekiyor. Aşağıdaki “İptal – İade Formu” üzerinden iptal talebinizi bize iletebilirsiniz.

Talebinizi en kısa sürede inceleyip, size dönüş yapacağız. Akabinde yeni ürün ile değiştirilmesi veya ücretinizin iadesi hususunda sizleri bilgilendireceğiz.

WhatsApp
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba,
Nasıl yarımcı olabiliriz?