tr Türkçe

Cadence Boya ve Malzemeleri

Ürün Listesi

Filtrele
Fiyata göre filtrele

43 sonuçtan 1-32 arası gösteriliyor

Cadence Boya ve Malzemeleri

Cadence boya ve malzemeleri, yüzeylerin ve objelerin üzerine renk vermek veya koruma sağlamak için kullanılan akışkan yapıda ürünlerdir. Bununla birlikte her türlü yüzeye kolay bir şekilde uygulanırlar. En prestijli ve en kaliteli boya markalarındandır. İlk kez kullanacaklar için en iyi boya seçeneklerinden birisidir. İçindeki bağlayıcılar sayesinde yüzeylere kolayca tutunur. Bu sayede güzel bir bitiş sağlar. Pratik kullanımı sayesinde astar ve zımparalama gerektirmeden kolayca boyama işlemi yapılmasını sağlar. Çok sayıda çeşidi ile sanat, tasarım, endüstriyel kaplama, mobilya dönüştürme gibi alanlarda kullanılır. Bununla birlikte fayans boyama, mutfak dolabı ve banyo dolabı boyama gibi alanlarda ve ahşap, plastik, kumaş, cam gibi aklınıza gelen her türlü yüzeyin renklendirilmesinde kullanılmaya uygundur.

Cadence Boya ve Malzemeleri Çeşitleri

Bugün bir çok çeşitte Cadence boyalar bulunmaktadır. Bunlardan birisi, Cadence Boya Hybrit Multisurface olarak adlandırılan bir boya çeşididir. Süper akışkan ve dayanıklı bir boya olması sebebiyle her türlü yüzeyde kullanılır. Bununla birlikte özellikle craft sektöründe kullanılan bir boyadır. Very Chalky Mobilya Boyası olarak isimlendirilen boya ise, akrilik, ultra mat ve kadifemsi bir yapıya sahip genellikle eskimiş mobilyaların yenilenmesinde kullanılan boyadır.

Ahşap, seramik, polyester, metal, beton, tuval gibi geniş bir kullanım alanına sahip olan Cadence Premium Akrilik Boya, yüzeylerde opak bir görünüm elde etmenizi sağlar. Cadence Eskitme Boyası ise uyguladığınız yüzeylerde vintage görünüm elde etmenizi sağlar. Bununla birlikte eski, antik ve yıpranmış bir görüntü elde edebilirsiniz. Cadence Boncuk Boya ise, tepsi boyama, dekoratif obje süsleme ve ahşap boyama gibi hobi ve dekorasyon çalışmalarınızda kullanabileceğiniz bir boya türüdür.

Cadence Boya Kullanım Alanları

Bu boya çeşitleri içinde bulunan belirli bağlayıcılar sayesinde kolay kullanım sunar. Dayanıklı yapıları ve zengin renk pigmentleri sayesinde uzun süre kullanılabilir. “Cadence boyalara su katılır mı?” sorusu sıklıkla sorulmaktadır. Bunlar su bazlı yapıda oldukları için deri ve kumaşlar dışında sulandırmaya gerek kalmadan kullanıma uygundur. Aynı zamanda sağlığa zarar verecek maddeler içermezler. Kokusuz özellikleri ile ahşap, kumaş, metal, seramik, kâğıt, polyester, porselen gibi pek çok farklı yüzeyde kolaylıkla kullanılabilir.

WhatsApp
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba,
Nasıl yarımcı olabiliriz?